Powrót filmów z dostaw roślin w Jungle Boogie, zobacz koniecznie nasz nowy, wakacyjny, roślinny drop.

YouTube player

Jest pełnia lata i wakacje, ale my nieprzerwanie pracujemy, by w Twoje ręce trafiały piękne, witalne rośliny. W ten weekend dostawa szykuje się wyjątkowo duża. Będą zaskakujące nowości, sprawdzone i kochane klasyki oraz sporo bardzo wyczekiwanych powrotów. Wśród tych ostatnich – nasz wymarzony tercet egzotyczny czyli wytworne Anthurium Clarinervium🖤w zmysłowej czerni. Do tego bujne, przykuwające wzrok Lepismium Bolivianum oraz pokryty srebrzystymi smugami Philodendron Brandtianum🤍. Ten kolekcjonerski filodendron rośnie szybko i stworzy efektowną kaskadę w zestawieniu z innymi pnączami. Koniecznie zerknij na np. Epipremnum Njoy czy Epipremnum Happy Leaf, które też wracają w sobotę! Wielki powrót zaliczają również bardzo dawno nie widziana u nas Homalomena Lemon Lime, czyli rzadziej spotykana, neonowa kuzynka klasycznie zielonej Homalomeny Maggy, oraz barwna Calathea roseopicta Silvia w rozmiarze XL .

Po raz pierwszy w Jungle Boogie…

A nowości? Nasze serca skradły dwie zjawiskowe Alokazje. Alocasia sanderiana nobilis – wyrazistym unerwieniem i głęboką barwą przywodzi na myśl znaną Alocasię amazonicę. Wyróżnia ją jednak ekspresyjny, mocno powcinany kształt liścia, z ostrym zakończeniem i strzałkowatym szczytem. Prawdziwy klejnot, który na pewno wzmocni wizualnie Twoją kolekcję. Druga kolekcjonerska piękność to Alocasia Melo. Okaz rodem z Borneo, o przykuwających wzrok, mięsistych liściach z ornamentalnymi, głębokimi żłobieniami. 

Po raz pierwszy gościmy też u nas Tradescantię spathacea Roxxo. To nowa odmiana o bordowych łodygach i spodach liści. Jak ją pielęgnować dowiesz się z naszego filmiku o trzykrotkach. Zdradzimy od razu, że jest niekłopotliwa.

Jeśli szukasz czegoś większego do salonu, to zwróć uwagę na ponad półmetrową Dieffenbachię Green Magic i rzadki rarytas – Monsterę Pinnatipartitę. A na koniec polecamy Twojej uwadze rośliny, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów i zawsze dość szybko wyjeżdżają od nas do nowych domów. Są to między innymi pokryte szronem Syngonium Ice Frost 🥶,  Aeschynanthus marmoratus z mozaikowym wzorem, na spodzie liści podkręconym dodatkowo mocnym, bordowym wybarwieniem… No i storczyk jak z obrazka, czyli Cambria Nelly Isler, bardzo dekoracyjny Philodendron subhastatum i gęste Epipremnum amplissimum, o wąskich, eleganckich liściach przetartych złocistymi smugami. 🥰

Przypinka, pin z logiem Jungle Boogie

Ostatnią nowością w naszym sklepie jest możliwość zakupu przypinek z naszym logiem w kształcie monstery-małpy. Mamy nadzieję, że przypadną do gustu naszym klientom i roślinomaniakom:)

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami