Powroty roślinnych ulubieńców w upalnej, letniej dostawie w Jungle Boogie (same gorące hity!)

YouTube player

Upalna lipcowa sobota będzie w naszym magazynie jeszcze bardziej gorąca! A to za sprawą nowych, tropikalnych piękności, które w tych temperaturach radzą sobie świetnie i nie muszą w ogóle się starać, by w upale wyglądać świeżo i atrakcyjnie. Wystarczy spojrzeć na unikalną Alocasię Azlanii mieniącą się w słońcu na fioletowo lub stalowo-błękitne Epipremnum Cebu Blue, by przekonać się że tak właśnie jest.

Duży gabaryt w dzisiejszym dniu prezentują gęste Zamioculcasy, bujne i ekspansywne Cissusy Ellen Danica oraz Fikusy umbellata o wachlarzowatych, falujących liściach. Jeśli potrzebujesz roślin, które z rozmachem odmieniają przestrzeń, to koniecznie się im przyjrzyj.

Mniejsze, ale bardzo atrakcyjne piękności to Amydrium zippelianum, przyjazna zwierzakom Calathea White Fusion czy Ceropegia Sandersonii African Parachute, która błyskawicznie zniknęła z naszej strony tydzień temu. Wraz z nią wracają też inne hity ubiegłej soboty. Jak na przykład Piper sarmentosum o dekoracyjnie żłobionej fakturze liścia i wiele filodendronów. Serca naszych klientów szczególnie podbiły filodendrony Cobra o wyrazistej, białej wariegacji, squamiferum z włochatymi, czerwonymi nóżkami i trochę do siebie podobne – oba welurowe i z pięknie rozkrzewiającym się, jasnym unerwieniem – melanochrysum i gloriosum. Wszystkie będą dziś dostępne…

Promocje na rośliny 02.07 – 08.07.2022

A promocje na ten tydzień? Jest kolorowo! 25% rabatu aż do piątku 8 lipca na te oto ślicznotki:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami