Propozycje na Dzień Matki, Hoya latifolia, barwne maranty i inne cuda w majowej dostawie od Jungle Boogie

YouTube player

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, dlatego w dzisiejszej dostawie mamy sporo prezentowych propozycji! Wiadomo, że piękne i trwałe rośliny doniczkowe wywołają uśmiech na twarzy każdej mamy. Polecamy Ci w szczególności nasze zestawy niespodzianki – Mama in Bloom oraz Mama Leaf. W każdym oprócz roślin, znajdzie się również autorska grafika z życzeniami.

Dużym powodzeniem przy takich okazjach cieszą się kolorowe storczyki ( w tej kategorii powitamy o 19.00 uroczego Phalaenopsis Tiny Melissa) i anthuria (koniecznie spojrzyj już teraz na intensywnie fuksjowe Pure Purple oraz brzoskwiniowe Champion SpiritJako prezent wspaniale sprawdzi się też, naszym zdaniem, kwitnący, prowadzony na kole Stephanotis floribunda lub wyjątkowo wdzięczna, różowa Stokrotka czyli Osteospermum Picasso. Znowu będą fiołki, w trzech malowniczych odmianach. Obstawiamy, że i tym razem wzbudzą wielki entuzjazm! Przed Tobą nasza celebrytka – Saintpaulia variegata, złocista Saintpaulia Golden Gate, która swój wielki debiut miała u nas w zeszłą sobotę, oraz nowa w naszych progach: Saintpaulia Snowdrop, z jasną wariegacją i białymi kwiatami.

Co jeszcze fajnego wieczorem? Wracają takie hity jak kolekcjonerska Hoya latifolia czydżunglowe Amydrium zippelianum. Do tego kochana przez naszych klientów paproć krokodyla czyli Microsorum musiifolium crocodyllus oraz wyjątkowo dorodny i bujny – Aeschynanthus japhrolepis. I wieeele innych…

A w promocji polecają się od 19.00, do 16.00 w piątek 20 maja – takie cuda 

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami