Koszyk

Q&A czyli Ania z Jungle Boogie odpowiada na Wasze roślinne pytania

YouTube player

Na naszej imprezie urodzinowej w magazynie Jungle Boogie, mieliście szanse zadać Ani pytania dotyczące waszych roślin i problemów w ich uprawie. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy niestety nie mogli nas wtedy odwiedzić (ale powinniście żałować – to był naprawdę wspaniały dzień!). Kilka dni temu prosiliśmy Was na naszym Instagramie o przesłanie pytań do Ani i dzisiaj nadszedł czas na odpowiedzi! Mamy nadzieję, że wskazówki Ani pomogą rozwiać roślinne wątpliwości. Jeśli nie znalazło się tu jakieś pytanie – pamiętajcie, że zawsze możecie do nas napisać na messengerze. Spróbujemy pomóc!

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami