Roślinny design a minimalizm – rośliny i akcesoria w minimalistycznych wnętrzach

YouTube player

Rozpoczynamy nową serię filmów – ROŚLINNY DESIGN! Chcemy Was zainspirować do ciekawych aranżacji roślinnych we wnętrzach, ale wiemy, że każdy może preferować inny styl wnętrzarski. Z chęcią doradzimy, jak dopasować rośliny i akcesoria do konkretnych stylów aranżacji wnętrz. Preferujesz styl eklektyczny, vintage lub glamour? W każdym znajdzie się miejsce na rośliny! Naszym zdaniem rośliny wciąż są niedoceniane i często pomijane przy projektowaniu wnętrz – pora to zmienić. Naszą serię rozpoczynamy od stylu minimalistycznego – czy w less is more w ogóle jest miejsce na domową dżunglę? Oczywiście, że tak! Z pewnością nie jest to styl dla kolekcjonerów, którzy mają setki roślin, jednak kilka zielonych okazów doda przytulności czterem ścianom.

Minimalizm to idealny styl dla osób, które cenią sobie odpoczynek, spokój i harmonię. Jednak warto wprowadzić do minimalistycznej sypialni lub salonu trochę ciepła – za pomocą ciepłego światła, przytulnej kanapy oraz oczywiście roślin! Idealnie nadadzą się duże okazy, które na tle spokojnego wnętrza będą mogły pokazać całe swoje piękno. Jednak w minimalizmie wcale nie musi być nudno – możemy tworzyć również aranżacje z kilku roślin, poprowadzić jakąś roślinę w ciekawy sposób (tworząc z niej żywą rzeźbę!), czy wykorzystać piękną ceramikę. O tym wszystkim opowie Iza Stankiewicz – nasza ogrodniczka, która chętnie podzieli się swoją pasją do roślin i pasją do dekoracji wnętrz! Napiszcie nam w komentarzu, o jakich stylach wnętrzarskich chcielibyście posłuchać w kolejnych odcinkach.

One comment

  1. Wreszcie jakiś porządny artykuł! Czasami człowiek się zastanawia, czy czyta w internecie artykuł człowieka, czy jakiegoś robota… Tutaj na szczęście nie mam wątpliwości i na pewno jeszcze tutaj zajrzę. 🙂

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami