Rośliny pod znakiem księżyca w Jungle Boogie czyli Fikus Moonshine, Filodendron Moonlight i srebrzyste alokazje

YouTube player

Co w nowej dostawie? Z dużych okazów możecie spodziewać się naszych ukochanych Skrzydłokwiatów Sensation, które mają 1,5m wysokości🔥 oraz ponad metrowych i gęstych Fikusów Elastica Robusta. Z alokazjowych nowości polecamy Alokazję Lutea o naprawdę ogromnych, soczyście zielonych liściach! Powróci też srebrzysty Philodendron hastatum w sporym wariancie, który w zeszłym tygodniu bardzo przypadł do gustu naszym klientom. A jeśli już mowa o liściach w chłodnych, srebrzystych tonacjach – ostatnio jedna z naszych klientek pytała nas o takie rośliny. W tym tygodniu mamy ich naprawdę sporo! Pojawi się Hoya krohniana Eskimo ❄️– tym razem w dwóch rozmiarach, Peperomia Napoli Nights (bezpieczna dla zwierząt!🐶) oraz bujnie falowana Tillandsia usneoides. Wśród kolekcjonerów również mamy parę srebrzystych piękności – powróci cudna, bogato żłobiona Alocasia Melo… A także pojawi się (po raz pierwszy u nas!) zjawiskowa Alocasia Platinum ✨ – to posiadaczka niezwykle błyszczących, niemal foliowych, liści. Oprócz tego Alocasia Sanderiana Nobilis o mocno powcinanych, smoczych liściach🐉 i Alocasia Longiloba – obie w całkiem sporym rozmiarze. Będzie też coś dla fanów syngoniów – nakrapiane Syngonium Confetti🎉 i poplamione różem Syngonium Pink Spot.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami