Rośliny w rozmiarze XL i ekscytujące nowości w naszej dżungli😱 Dostawa roślin 💚

YouTube player

Jak co tydzień, zapraszamy w nasze junglowe progi. Szykują się roślinne piękności we wszystkich rozmiarach i kolorach. Będą bujne paprocie, dawno nie widziane filodendrony, nowe Anthuria i Alokazje. Ale po kolei!

Na początek, obiecane duże okazy. Jeśli należysz do tych niecierpliwców, którzy od razu chcą cieszyć się spektakularnym efektem, to zwróć uwagę na Calatheę Warscewiczii, o przyjemnie zamszowych liściach i strzelistą Strelicję Nicolai. Bardzo bujne i okazałe są też dzisiaj paprocie: Nephrolepis Green Lady i limonkowy Boston Blonde  Pięknie prezentują się obok siebie. Ponadto Cissus Ellen Danica, czyli trochę bluszcz, trochę dąb. Zapewniamy, że urośnie jeszcze bardziej i otoczy swoimi pędami nawet cały dom, a już dziś ma rozmiar XL. Wraca też gęsty i rozrośnięty Scindapsus argyraeus, który w ostatnich tygodniach cieszył się ogromnym powodzeniem. Co nie dziwi nas wcale, bo miło patrzeć na srebrzyście nakrapiane, aksamitne liście, w dodatku w takiej ilości.

W kategorii wariegacje i dekoracyjne wzory na liściach, mamy piękne pnącza: Epipremnum pinnatum variegataSyngonium albo variagata i Philodendrona Cobrę  oraz wyjątkowo urodziwą odmianę pieprzu – Piper sylvaticum, który wygląda jak oprószony srebrnym brokatem. Dodatkowego uroku nadaje mu kontrastowe, ciemnozielone unerwienie, rozkrzewiające się symetrycznie na sercowatych liściach.

Po raz pierwszy w Jungle Boogie powitamy duuże Anthurium Bakerii, o długich liściach w soczystej barwie, którym towarzyszą równie piękne kwiatostany. W porze kwitnienia, zebrane w kiście, wyraziście czerwone jagody przewieszają się na roślinie tworząc zjawiskowy efekt wizualny. Kolejna debiutantka to czarująca Alokazja Tiny Dancer – miniaturowa odmiana o zakrzywionych łodygach i miseczkowato wklęsłych, przykuwających wzrok liściach.

Twojej uwadze polecają się również nasze roślinne pewniaki, a więc bardzo popularne wśród naszych klientek i klientów: Anthurium ClarinerviumHomalomena Maggy czy Philodendron Shangri La.

Możesz też skusić się na roślinne promocje na ten tydzień. Tym razem z 25% rabatem oferujemy:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami