Różowa sobota w Jungle Boogie czyli Philodendron Pink Princess i inne wspaniałości

YouTube player

Kolejna majowa sobota rysuje się u nas w różowych barwach 🌸. A to za sprawą czarujących, bardzo unikatowych perełek: Syngonium Pink Flecked i philodendronów Pink Princess. Piękne i łatwe w pielęgnacji i jak wszystkie rośliny z wariegacjami kryją w sobie niespodziankę. Nigdy nie wiadomo jak dokładnie wybarwi się następny liść, więc oczekiwanie jest podwójnie ekscytujące 🤩.

To nie koniec roślinnych białych kruków. W tej dostawie zdobyliśmy dla Ciebie oryginalnie wybarwioną Aglaonemę Pictum Tricolor, Filodendrona Floridę Ghost, a także cudowną odmianę Scindapsusa Treubii – Dark Form o ciemnozielonych, lancetowatych i lekko marszczonych liściach.

Jeśli lubisz kolorowe rośliny to będą też złociste Xanadu Gold, bujne Hoye tricolor. Nie zabraknie też intensywnie czerwonych storczyków – czyli Cambria Nelly Isler i po raz kolejny Philodendrony Cobra o kremowych wariegacjach. Co jeszcze może Ci się spodobać? Po raz kolejny pojawi się aksamitne, wzbudzające duże emocje Anthurium Clarinervium i azjatycka paprotka – Coniogramme emmeiensis. Ponadto Peperomia Red Margin o wyrazistych, bordowych obrzeżeniach liści oraz imponujących rozmiarów Strelitzia nicolai.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami