Shopping Cart

Sansevieria – odmiany i uprawy

Sansewieria (wężownica, języki teściowej) to jedna z najłatwiejszych w uprawie roślin doniczkowych. Pochodzi z Afryki i jest doskonale przystosowana do życia w ubogich w wodę warunkach, dlatego nie musimy się martwić regularnym podlewaniem- kapka wody raz w miesiacu będzie idealna. Jest bardzo tolerancyjna jeśli chodzi o światło- będzie rosła zarówno w super jasnym miejscu, jak i w najciemniejszym kącie. Ma zdolność oczyszczania powietrza z niekorzystnych substancji. Istnieją setki i tysiące odmian i kultywarów sansewierii, gdyż łatwo dają się ze sobą krzyżować. Obejrzyjcie koniecznie naszą kolekcję tych pięknych roślin: https://www.jungleboogie.pl/tag-produktu/sansevieria/

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami