SPA dla zaniedbanych roślin. Olejek Neem w akcji i przesadzanie nowego Amydrium

YouTube player

Każdemu zdarza się zapomnieć o jakiejś roślinie i przez to ją zaniedbać. Najważniejsze to zorientować się zanim będzie za późno! W takiej sytuacji warto zaserwować zaniedbanej roślinie małe SPA – obdarzona miłością na pewno nabierze zapału do intensywnego wzrostu i wkrótce stanie sią “tą ulubioną”. W filmie Ania pokaże, jakie zabiegi funduje swojemu Syngonium Trileaf Wonder, które w ostatnim czasie nie dostawało wystarczającej uwagi. Będzie przycinanie łysych pędów, a także nabłyszczanie liści naszym ulubionym olejkiem Neem (jeśli jeszcze nie próbowaliście – polecamy!). Po Syngonium przyjdzie pora na nowy, upragniony nabytek, czyli Amydrium zippelianum – jemu również przyda się kilka zabiegów pielęgnacyjnych, aby pięknie rosło w nowym domu!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami