Tablica diagnostyczna do roślin od Jungle Boogie

Infografika rośliny doniczkowe

Przygotowaliśmy dla Was małą ściągawkę z najczęstszych roślinnych problemów. Z tabelki dowiecie się między innymi, co bywa powodem zrzucania liści u roślin, co może być przyczyną ich spowolnionego wzrostu. A także o czym mogą świadczyć plamki i żółte zmiany. Przy każdym niepożądanym symptomie znajdziecie dokładnie wyszczególnione czynniki, które mogą powodować określony wygląd rośliny. Dzięki temu z łatwością dojdziecie do źródła problemu i polepszycie kondycję kwiatów doniczkowych, eliminując błędy w uprawie. Bardzo często wystarczy zmiana stanowiska, podłoża lub niewielkie modyfikacje w pielęgnacji, aby rośliny odżyły i cieszyły oko bujnymi, zdrowymi przyrostami!

Poniżej zamieszczamy również plik z grafiką w pełnej rozdzielczości. Po kliknięciu “Pobierz” możecie wejść w posiadanie pliku PDF z tą infografiką i wydrukować ją lub zapisać na komputerze/telefonie, aby zawsze z łatwością odgadnąć, co się dzieje z roślinami doniczkowymi.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami