Taka dostawa roślin, że cieszymy się jak dzieci, zrób sobie prezent od nas na Dzień Dziecka;)

YouTube player

Kolejna dostawa roślin od Jungle Boogie. Tradycyjnie, jak co tydzień, przybywamy zazielenić Twój weekend 💚💚. Ostatnia sobota maja upłynęła w Jungle Boogie pod znakiem kolekcjonerskich filodendronów, wielkich Strelicji, barwnych Aglaonem (w tym Madagascar).

Ale po kolei. W ubiegłym tygodniu prawdziwymi hitami okazały się kolorowa Hoya wayetii (kentiana) variegata oraz Sansevieria aubrytiana Dragon. Nie dziwi to nas wcale 🤩 Dobra wiadomość jest taka, że są również dziś. Hoya kentiana variegata do wyboru w dwóch rozmiarach.

Oprócz tego filodendrony z najwyższej, kolekcjonerskiej półki 💎, czyli Paraiso Verde o podłużnych liściach z wariegacjami.. Oraz Nangaritense – o pięknej fakturze liści i włochatych, czerwonych ogonkach. Oba będą wdzięczne za podwyższoną wilgotność powietrza i podłoże dedykowane filodendronom. Ponadto mamy również wspaniałą Rhapidophorę decursiva.

Inne piękności, o których przekonaliśmy się, że nasi klienci je kochają, to nakrapiana Begonia Tamaya, Xanthosoma Lindenii zwana anielskim skrzydłem 👼 z uwagi na kształt i świetliste unerwienie liści. No i oczywiście duuże Strelicje Nicolai, maleńkie Calathee (między innymi Orbifolia, Makoyana, Freddie, Roseopicta) i charakterne, bardzo aranżacyjne Aloesy. Wraca też dawno u nas niewidziane Microsorum musifolium alias Paproć Krokodyla 🐊, bardzo dekoracyjna Begonia masoniana i Hibiscus.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami