Koszyk

Tradycyjna sobotnia dżungla w Jungle Boogie czyli mnóstwo nowości, w tym Hoya Linearis XXL😮

YouTube player

Sierpień przywitaliśmy wielką dostawą roślin i jak zwykle chcemy zaprosić Cię do obejrzenia weekendowych nowości. A będzie w czym wybierać. Na początek kilka roślinnych piękności w wyjątkowo dużych i dorodnych rozmiarach – Calathea Orbifolia oraz Stromanthe Triostar. Bajecznie piękne i bezpieczne dla naszych futrzastych podopiecznych. Ponownie pojawi się wyjątkowo urodziwa Hoya macrophylla albomarginata. Kilka tygodni temu wywołała spore zamieszanie, co wcale nas nie dziwi. Jeśli lubisz rośliny w lekko mrocznej, niestandardowej kolorystyce… To może spodoba Ci się także Begonia Black Magic oraz Alocasia Black Zebrina? Inne ciekawe Alocasie w tej dostawie to Sarian o strzałkowatych liściach z charakterystycznym, wyrazistym unerwieniem oraz Low Rider, lśniąca i dekoracyjnie falowana. Będą też bardzo lubiane przez naszych klientów – pierzaste, wpadające w błękit paprocie czyli Phlebodium aurem Blue Star oraz Phlebodium aureum Davana. Powitamy również nowe Anthurium – Plowmanii. Czeka też na Ciebie ogrom Sansevierii, Ficusów, Ceropegii i pnączy.

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami