Trochę kolorów na jesień. Nowa, jesienna dostawa na jungleboogie.pl

YouTube player

Przed Tobą nasza dzisiejsza dostawa! Otwiera ją bardzo oryginalny Fiołek czyli Episcia harlequin. Kwitnie na pomarańczowo, ale przez cały rok przykuwa wzrok srebrzystymi liśćmi o dekoracyjnym rysunku. W kategorii ozdobne liście mamy również monstery w srebrze: dubię i siltepacanę oraz purpurowe, mieniące się w słońcu Alokazje – Red Secret  i miniaturową Azlanii.

Powraca również ciemnolistna gwiazda ostatniej soboty – Hoya krohniana Black Leaves, która wyjątkowo przypadła do gustu naszym klientkom i klientom. Z dawno niewidzianych gości będzie Peperomia sarcophylla, o gładkich, mięsistych, pokrytych siatką białych żyłek liściach. Warto też zwrócić uwagę na Sansevierię Dragon  w smoczy deseń i wielkie, wspaniale podziurkowane Monstery deliciosy 

Po raz kolejny mamy też całe roślinne przedszkole – maleńkie Calathee Warscewiczii, welwetowe Philodendronki verrucosum i gloriosum oraz White Wizardy  i White Knighty z wyrazistymi wariegacjami. A jeśli nie możesz doczekać się świąt, zachęcamy, by już teraz kupić piękne Poinsettie, które wspaniale wpiszą się w gwiazdkowe aranżacje. Do wyboru nasz pewniak – Poinsettia primero, czerwona w kremowe ciapki oraz nowość – nieco jesienna Poinsettia Autumn Leaves, w zgaszonej żółci.


A oto promocje na ten tydzień. Z 25% rabatem polecają się  

1 comments

  1. Coraz mniej interesujących treści w dzisiejszym internecie… Na szczęście ten artykuł to dowód na to, że wciąż można takie spotkać!!! Cieszę się, że się tutaj znalazłem i mam nadzieję na więcej tego typu wpisów. Pozdrawiam. 🙂

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami