Uzupełniamy magazynowe półki po urodzinach. Same roślinne bestsellery 🌿

YouTube player

Nadal nie możemy do siebie dojść po zeszłym weekendzie – nasz urodzinowy event w magazynie był wspaniały! Wielu klientów przyjechało do nas z dalekich regionów Polski. Dziękujemy za odwiedziny i wszystkie życzenia! W urodzinową niedzielę mnóstwo roślin znalazło też nowe domy, dlatego spieszymy z uzupełnieniem naszych magazynowych półek!

Przez ostatni tydzień klienci dopytywali o Monsterę Thai Constellation. Donosimy więc, że ponownie udało nam się zdobyć kilka dużych i pięknych okazów tej kolekcjonerskiej piękności. A jeśli stawiasz na klasykę – warto zerknąć też na Monsterę deliciosa w rozmiarze XL – to okazy o ogromnych liściach, na których powoli pojawiają się już dziurki. Ogonki liściowe są natomiast zdobione przez charakterystyczną falbankę. Przy okazji zachęcamy do obejrzenia naszego nowego filmu o monsterach

Ponownie zagości u nas również Alokazja sanderiana Nobilis o wyrazistych, mocno powcinanych liściach. Rośliny jednak uwielbiają towarzystwo, więc warto zgarnąć również jej kuzynkę – Alokazję sinuata, czyli alokazję o grubych, niezwykle błyszczących liściach. Obie rośliny mają w tej dostawie bardzo atrakcyjne ceny!

Z nowości poleca się Philodendron Cinderella –  gratka dla miłośników filodendronów o pierzastych liściach, jak np. Mayoi i tortum. To jedna z tych roślin, w których widać diametralną różnicę miedzy młodym, a dorosłym liściem! Chyba już wiemy skąd porównanie do Kopciuszka.

Musieliśmy uzupełnić również zapasy roślin bezpiecznych dla zwierząt. W dzisiejszej dostawie nie zabraknie więc kalatei o malowniczych liściach. Do wyboru dostojna, welwetowa warscewiczii, orbifolia o dużych, okrągłych liściach… a na deser dwie trochę bardziej kapryśne kalatee – White Fusion i Yellow Fusion. Wspaniale wyglądają w duecie, a najlepiej w trio – one i nawilżacz powietrza!

Miłośnicy oryginalnych faktur powinni zerknąć na monsterę karstenianum. Na uwagę zasługują również inne pnącza – scindapsusy (m.in. ostatni ulubieńcy, czyli Dark Form i Moonlight), filodendrony pnące i epipremna. Ich nigdy nie może u nas zabraknąć! Kochamy je za szybki wzrost i wachlarz możliwości aranżacyjnych. Jeśli zależy Ci na dużych liściach u Twojego pnącza, poprowadź je po paliku kokosowym lub innej podporze.

A z 25 % rabatem kupisz do piątku, 23 września te ślicznotki:

💚Fittonia White Forest Flame 8×10
💚Syngonium Milk Confetti 6×10
💚Philodendron Malay Gold 12×40
💚Calathea ornata Sanderiana (Kalatea) 19×75
💚Dieffenbachia Mars 17×55

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami