Weekend darmowej dostawy i top 5 roślin Ani w 2023

YouTube player

W poprzedni weekend przyjechała do nas ostatnia w tym roku dostawa, jednak nie znaczy to wcale, że nie przygotowaliśmy dla Was niespodzianki! Wręcz przeciwnie! Zatem przez cały weekend do każdego zamówienia powyżej 100zł mamy dla Was darmową dostawę! To dobra okazja, żeby zaopatrzyć się w piękne zieloności na święta, czy też sprawić komuś roślinny prezent. Wystarczy wpisać kod: hohoho Pamiętajcie o naszych bonach prezentowych – szczególnie o tych cyfrowych, które trafiają na Wasze maile błyskawicznie! Wszystkie paczki wyślemy jeszcze przed świętami! A w miejsce tradycyjnego sobotniego filmu z dostawy mamy dziś dla Was roślinne podsumowanie roku w formie Top 5. Subiektywny ranking Ani, film jak zawsze na kanle od godziny 14, zapraszamy!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami