Koszyk

Wiosenna dostawa roślin od Jungle Boogie

YouTube player

W tę sobotę na pewno furorę zrobi nasza nowa piękność czyli Calathea Zebrina 🥰. W dodatku naprawdę sporej wielkości 🦓(doniczka o średnicy 18 cm)! Jeżeli lubicie Calathee to będzie także malownicza Beauty Star i sporo maluszków. Powraca wyjątkowy Skrzydłokwiat z wariegacjami czyli Spathiphyllum Diamond oraz unikalnie wybarwiona, rzadka Dieffenabachia Tiki w rozmiarze iście salonowym. Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę na oryginalny, pochodzący z Madagaskaru sukulent czyli Euphorbię Platycladę oraz miniaturowy baobab – Jatrofię Podagriowatą. Zwróćcie uwagę też na liczne Hoye, a w szczególności na Dark Red, kwitnącą czerwonymi, a nie jak najczęściej białymi – kwiatami 🌺

Będzie znowu okazja załapać się na Hibiscus, Anthurium Clarinervium i Alocasię Sarian. Wyjątkowo w tej wiosennej dostawie proponujemy też pachnące zioła 🌿 – Bazylię, Rozmaryn czy Tymianek. Jeżeli masz ochotę na coś wyjątkowo dekoracyjnego to polecamy Alocasię Stingray, czyli roślinę-płaszczkę. Warto też zwrócić uwagę na czarujący Stephanotis floribunda o śnieżnych kwiatach i bukiet z delfinków 🐬🐬🐬 czyli Senecio peregrinus Jumping Dolphin. Bardzo polecamy też Dieffenbachię Green Magic o świetlistym, wyraźnym nerwie głównym, pięknie kontrastującym z butelkową zielenią liści. Ponadto wielkie Trzykrotki, pnącza – Marble queen, Epipremnum Njoy, Philodendron Lemon Lime, Peperomia Scandens variegata, Aeschynanthusy Mona Lisa i Rasta. Wpadną też kokedamy z Humatą Tyermanii o aksamitnych, pajęczych odnóżach lub Łosimi rogami (Platycerium).

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami