Koszyk

Wiosenna dostawa roślin od Jungle Boogie

W tę sobotę na pewno furorę zrobi nasza nowa piękność czyli Calathea Zebrina 🥰, w dodatku naprawdę wielkości 🦓(doniczka o średnicy 18 cm). Jeżeli lubicie Calathee to będzie także malownicza Beauty Star i sporo maluszków. Powraca wyjątkowy Skrzydłokwiat z wariegacjami czyli Spathiphyllum Diamond oraz unikalnie wybarwiona, rzadka Dieffenabachia Tiki w rozmiarze iście salonowym. Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę na oryginalny, pochodzący z Madagaskaru sukulent czyli Euphorbię Platycladę oraz miniaturowy baobab czyli Jatrofię Podagriowatą. Zwróćcie uwagę też na liczne Hoye, a w szczególności na Dark Red, kwitnącą czerwonymi, a nie jak najczęściej białymi – kwiatami 🌺

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami