WRACAMY Z ROŚLINNYMI DOSTAWAMI – mnóstwo nowych roślin w Jungle Boogie na nowy rok!

YouTube player

Witaj w nowym roku!

Niech będzie wspaniały i pełen bujnej zieleni! A zaczyna się pięknie. W pierwszej dostawie w 2022 mamy dla Ciebie widowiskową Dieffenbachię Reflector z mozaikowym wzorem oraz bardzo okazałą Heliconię Hawaii – której kwiatostany i bujne liście wniosą powiew kolorowej egzotyki do Twojej przestrzeni. Barw będzie w tym tygodniu sporo, również za sprawą Aglaonemy King of Siam z różowymi akcentami i neonowego Philodendrona Malay Gold. Czego jeszcze możesz się spodziewać w sobotę? Pojawi się dawno nie widziana u nas Ceropegia woodii Orange River. To dość rzadka odmiana, której nazwa nawiązuje do pomarańczowych kwiatów, jakimi zakwita.

Oprócz tego przyjazne zwierzakom Stromanthe Triostar, purpurowy storczyk czyli Phalaenopsis Purple Cascade i pokryta delikatnym meszkiem, srebrzysto zielona Saxifraga stolonoifera alias Skalnica rozłogowa z różowymi pędami.

Jak zwykle mamy też dla Ciebie promocję. Od godziny 19.00 w sobotę aż do piątku możesz kupić z 25% rabatem wybrane przez nas rośliny. Co tydzień inne. Tym razem, od 8 do 14 stycznia, mamy dla Ciebie zniżkę na następujące piękności:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami