Wycieczka do naszego wrocławskiego butiku roślinnego Jungle Boogie Studio Zieleni

YouTube player

Sklep z roślinami – Jungle Boogie

Dzisiaj zapraszamy Was serdecznie na wrocławski „Trójkąt”, czyli do legendarnej dzielnicy Wrocławia, gdzie ponad rok temu otworzyliśmy nasz sklep z roślinami doniczkowymi. Sklep i dzielnicę zna od podszewki współzałożycielka Jungle Boogie – Ania. To właśnie ona będzie Waszym przewodnikiem. Jeśli nigdy u nas nie byliście, to może przy okazji wizyty we Wrocławiu znajdziecie chwilę, by zajrzeć do nas, a póki co zapraszamy do wirtualnego zwiedzania z Anią.

Sklep z roślinami czy kwiaciarnia?

Jungle Boogie ciężko nazwać wrocławską kwiaciarnią, zresztą nie sprzedajemy roślin ciętych w ogóle. To raczej sklep z roślinami doniczkowymi z całego świata – znajdziecie u nas przede wszystkim rośliny tropikalne do domu, ale także kaktusy i sukulenty, lasy w słoju, oplątwy, rośliny egzotyczne i pnącza wszelkiej maści. No i oczywiście akcesoria do pielęgnacji roślin – nawozy, odżywki, higrometry, olejek neem i naszą autorską kolekcję podłoży dobranych do potrzeb poszczególnych gatunków.
W naszym sklepie z roślinami znajdziecie zarówno łatwe w uprawie rośliny dla zapracowanych, jak i kolekcjonerskie okazy filodendronów czy monster. Nasi pracownicy znają się na uprawie roślin i chętnie podpowiedzą wam, jak się nazywa dana roślina doniczkowa i jak o nią dbać.

Jak dbamy o rośliny w naszym sklepie?

Rośliny przyjeżdżają do nas kilka razy w tygodniu bezpośrednio ze szklarni – współpracujemy z ogrodnikami i dostawcami z całej Europy. Rośliny są wysokiej jakości, sprawdzane przez nas regularnie pod kątem zdrowia i obecności szkodników. Po zakupie roślin w Jungle Boogie możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc w pielęgnacji – dniem i nocą odpowiadamy na Wasze pytania mejlowe i w aplikacji Messanger.
W naszym sklepie rośliny mają zapewnione dobre warunki – używamy specjalnych lamp doświetlających, regulujemy wilgotność i temperaturę powietrza, tak byście dostali u nas rośliny witalne i pełne energii.

Jeśli ktoś trafił do nas po raz pierwszy to przypominamy, oprócz sklepu z roślinami we Wrocławiu oferujemy też rośliny i doniczki on line. Nasze kwiaty doniczkowe dostarczamy na terytorium całej Polski. Możecie je obejrzeć tutaj: https://www.jungleboogie.pl/kategoria-produktu/rosliny/

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami