Z tą dostawą kończymy 2022 🥳 Cocomelon, Milky Way i inne cuda polecają się na prezent 🎁

YouTube player

Na zakończenie roku mamy dla Ciebie piękną, barwną dostawę. To ostatni moment, by sprawić komuś/sobie? roślinny prezent pod choinkę. Mamy typowo świąteczne propozycje, jak Poinsettie (w tym tygodniu śnieżna Alaska Cream  i Sky Star z kremowymi ciapkami). Idealne na wigilijny stół. Do ponadczasowych, ale też barwnych aranżacji polecają się między innymi: landrynkowa i bardzo dorodna Aglaonema Cocomelon, koralowy storczyk czyli Phalaenopsis Asian Coral lub metalicznie połyskujące, błękitne Epipremnum Cebu Blue  To ostatnie zarówno w niewielkiej, kompaktowej wersji, jak i duże, z wdziękiem oplatające kokosowy palik.

Ciekawe tonacje i faktury również wśród dzisiejszych filodendronów. Hit ostatnich dostaw czyli Philodendron Billietiae o wydłużonych, skórzastych liściach i pomarańczowych łodygach, dekoracyjnie marszczony, zamszowy verrucosum incensi oraz Ring of Fire  który zaskakuje każdym nowym liściem. Jego wariegacja może przybierać różne kolory i zajmować różną powierzchnię intrygująco powcinanego liścia.

Z dawno niewidzianych u nas piękności zawitają ponownie: elegancka Strelicja królewska, uroczy Skrętnik czyli Streptocarpus Pretty Turtle  oraz wciąż dość rzadko dostępna Zroślicha – Syngonium Batik. Jak zwykle zimą wszystkie te piękności wysyłamy do Ciebie z cieplutkim ogrzewaczem, który dla roślin sprawdza się jako komfortowy termofor.

Warto też przyjrzeć się cotygodniowym promocjom, bo z 25% rabatem można upolować naprawdę ciekawe perełki. Przed Tobą:

3 comments

  1. grazyna.lyson

    Dziękuję za przecudnej urody syngonia. Paczka super zapakowana, roślinki zdrowe, zadbane, a przesyłka ekspresowa. Pozdrawiam całą Ekipę Jungle Boogie i życzę wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku. Jesteście CUDOWNI!!!

    1. Agata Swierczynska

      Dziękujemy za miłe słowa, wszystkiego dobrego.

  2. Co jakiś czas tutaj zaglądam i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Zawsze z zaciekawieniem czytam tutejsze artykuły i wiele się dowiaduję. Cieszę się, że są jeszcze tacy twórcy internetowi 🙂

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami