Zamioculcas variegata, 3 kolekcjonerskie Monstery, mnóstwo roślin, podłóż i osłonek 💚

YouTube player

Deszcz wariegacji i urokliwych ciapek! W tej dostawie możesz wzbogacić swoja kolekcję o bardzo unikalne perełki. Takie jak na przykład Zamioculcas zamiifolia variegata  albo MonsteryThai Constellation z kremowymi przebarwieniami w kształcie gwiezdnych konstelacji i klasyczna Monstera variegata z białą wariegacją. Aranżacyjny sztos! Piękności pozbawione miejscowo chlorofilu wspaniale wygladają zarówno we wspólnym zestawieniu, jak i wplecione w klasyczną zieleń Twojej kolekcji. Mocna reprezentantka monster to dziś również, soczyście zielona, tam, gdzie akurat nie jest dziurawa  –  Monstera esqueleto. W zeszłym tygodniu bardzo szybko wybyła do nowych domów. 

Wraca też obłędny Philodendron verrucosum incensi o intrygujacej, marszczonej fakturze aksamitnych liści i okazałe Anthurium bakeri, które podbiło serca naszych klientek i klientów.

Co jeszcze może Cię zainteresować? Będzie kruczy Zamioculcas Raven, świetlista Dieffenbachia Reflector  w słusznym rozmiarze, dawno niewidziana Hoya memoria gracilis, w splashu na delikatnie brązowych, mięsistych liściach oraz nowa oplątwa – Tillandsia funckiana.

Promocje na ten tydzień również wyglądają ciekawie. Przed Tobą z 25 % rabatem aż do 14 października:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami