Zapełniamy magazyn! Nowa dostawa, a w niej kolorowe anturia i powrót boskiej Aglaonemy Cocomelon

YouTube player

Dzień ku uciesze nas wszystkich staje się coraz dłuższy, myśli powoli krążą wokół wiosny, to i nasze dostawy z każdym tygodniem coraz większe. Zapraszamy Was na film z najnowszej dostawy, długi i soczysty, bo mocno uzupełniliśmy nasze roślinne zapasy. Powróciła do nas Wasza niekwestionowana ulubienica ostatnich miesięcy czyli zachwycająca pod każdym względem Aglaonema Cocomelon. Jeśli jesteśmy już przy literce “A”, to polecamy Waszej uwadze zupełnie nowe i debiutujące u nas anthuria – Joli Duo i Cherry Love. Jak zawsze nie mogło zabraknąć pnącz, wśród wielu naszych dzisiejszych propozycji na pewno zwrócicie szczególną uwagę na przecudowne Epipremna: urzekające Cebu Blue i zawsze eleganckie i dostojne Amplissimum. Dla fanów całkowitej oryginalności i wyjątkowości mamy dziś Geogenanthusa Midnight Pearl, nie sposób nie zwrócić uwagi na jego ogromne, niemal czarne liście. Czekają na Was również syngonia, na czele z cudownie nakrapianym Milk Confetti. Zabieramy Was zatem do magazynu na 50 minut z Anią i jej opowieściami o naszych roślinach.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami