Alokazje, rośliny o neonowych liściach i giganty czyli nowa dostawa roślin w Jungle Boogie

YouTube player

Przed Tobą filmik z najnowszej dostawy roślin w Jungle Boogie. Będzie między innymi Dracaena Lemon Lime 🍋, na której liściach przeplatają się trawiasta i neonowa zieleń. Oprócz tego cudne Philodendrony Moonlight 🌕 w rozmiarze, który jeszcze spokojnie zmieści się na półce. Do tego z pewnością będzie pasowało Syngonium Mango Allusion🥭 o strzałkowatych neonowych liściach i krzaczastym pokroju. Nie zapomnieliśmy też o fanach Alokazji. Będą takie perełki jak Alocasia Black Velvet 😍 o już całkiem sporych, aksamitnych liściach, równie piękna Alocasia micholitziana (zwana Frydkiem), Alocasia Zebrina oraz… nasza szałowa nowość, czyli Alocasia Black Stem🔥 o ciemnych łodygach i unerwieniu. A na deser – Lepismium Bolivianum i Ceropegia Woodii w całkiem sporym rozmiarze. To oczywiście nie wszystko…

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami