Jesienny wysyp nowych roślin od Jungle Boogie czyli anthuria, cissusy, hoje i niespodzianki

YouTube player

Pierwsza dostawa w październiku upłynie pod znakiem kolekcjonerskich, wyjątkowych Anthuriów. Wśród nich oczywiście kochane przez naszych klientów Clarinervium 🖤, ale będą też takie perełki jak Anthurium regale czy villenaorum. Wszystkie z hipnotyzującym, kontrastowym unerwieniem i eleganckimi, ciemnymi liśćmi 🤩

Dużym powodzeniem cieszą się też u nas Cissusy – bardzo efektowne i ekspansywne pnącza, które szybko wykreują niepowtarzalny klimat w Twoim wnętrzu. Zwłaszcza jeśli pozwolisz im się wspinać lub wygodnie rozpiąć na wyższych półkach, firankach czy nawet lampach. W sobotnich propozycjach znajdziesz odmiany: Quadrangularis o lśniących, mięsistych liściach, Cissusa rotundifolię (okrągłolistnego) i wyjątkowo bujnego, choć to nie jest jeszcze pełnia jego możliwości wzrostu 💪 – Cissusa rhombifolia ellen Danica. Spodziewamy się też naprawdę szałowych filodendronów. Niedawno widziany u nas Billietiae o pomarańczowych łodygach, a także mroczna piękność – Majesty. Na koniec Philodendron Warscewiczii aurea o soczyście limonkowych liściach, które startują jako serduszka..💚A z wiekiem zyskują pierzasto powcinany, oryginalny kształt.

Trudno nie wspomnieć też o dość unikalnych Syngoniach. W tej dostawie po raz drugi u nas srebrzyste Nguengi Laima, Roxana o różowym unerwieniu i bardzo popularne w naszym sklepie, butelkowozielone Red Arrow o intensywnie bordowych spodach liści . Przy okazji przypominamy o naszym filmiku, z którego dowiesz się jak pielęgnować zroślichę.

A resztę naszych roślinnych perełek pokaże Ci jak zwykle Ania, na filmie z dostawy!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami