Królewska para Filodendronów (Pink Princess i Prince of Orange), srebrne kreacje (Treubii i Nebula) czyli Halloweenowa dostawa JB

YouTube player

Październik kończymy z przytupem. Ten miesiąc obfitował w wiele kolekcjonerskich piękności, a w helloweenowy weekend nastaw się na kolejne, przeszywające dreszczem cuda!

Jesienią więcej czasu spędzamy w domu i poświęcamy wiele energii, by zamienić go w przytulne gniazdko. Stąd zacznijmy od nieco większych gabarytów, w sam raz do salonu. W tej kategorii powitamy Strelitzię nicolai, Zamioculcasa Zenzi oraz Schefflerę Amate. Wszystkie przykuwają wzrok ozdobnymi liśćmi i wniosą aranżacyjny rozmach w Twoją przestrzeń. Spore rozmiary to w tej dostawie również pasiasta, aksamitna Calathea zebrina  i rozchwytywana w zeszłym tygodniu Chamaedorea metallica o stalowo błękitnym połysku.

Jeśli wolisz coś mniejszego, a jednocześnie bardzo efektownego to polecają się Twojej uwadze philodendrony.
Prince of Orange w kolorach jesieni i różowy Pink Princess oraz Fatsia japonica o dłoniastych, dekoracyjnych liściach – w dodatku bezpieczna dla naszych pupili. Zwróć też koniecznie uwagę na Begonię conchifolię Red Ruby  o sukulentnych, okrągłych listkach z bordową plamką w centralnej części. Oczywiście trzeba też wspomnieć niekwestionowanego króla ostatnich tygodni, który bardzo szybko znika z naszych półek – Scindapsusa Treubii (Moonlight).

Do Mikołaja jeszcze ponad miesiąc, ale jakby co, w ofercie mamy nasze prezentowe klasyki. Rozchwytywane przez naszych klientów właśnie w okresie różnych świąt i szczególnych dni. To oczywiście czarująco różowe, proste w pielęgnacji Anthurium Zizoubarwna Hoya australis Lisa i piękny, intensywnie czerwony storczyk, czyli Cambria Nelly Isler. W tym gronie powitajmy też sezonowego gościa – Princettię Light Pink  Z pewnością zabłyśnie jako bohaterka świątecznej aranżacji w Twoim domu.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami