Mikołajkowa dostawa w Jungle Boogie

YouTube player

W grudniu uwijamy się jak elfy świętego Mikołaja, by paczki, z których wiele jest mikołajkowym lub świątecznym prezentem, dotarły na czas i w świetnej formie. Często martwicie się wysyłką roślin w zimowe chłody i zastanawiacie jak zniosą podróż w takich warunkach. Chcemy Was zapewnić, że teraz otulamy rośliny wyjątkowo solidnie ( a jednocześnie przewiewnie). Gdy temperatura spada poniżej dodajemy do paczki wkład ogrzewający (tzw. heat pack). Działą on jak prywatny termofor roślinek przez około 40 godzin. Niezależnie od pory roku, rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Właśnie po to, by zminimalizować ryzyko weekendowego przestoju na nieogrzewanej sortowni. 

W tym roku Mikołaj odwiedził nas dzień wcześniej i przywiózł duużo zielonego dobra. O każdej roślinie z tej dostawy można myśleć jako o świątecznym prezencie, choć mamy dla Ciebie kilka specjalnych propozycji, jak np. Schlumbergera Jolly Dancer czyli Grudnik. Gdy większość roślin pogrążonych jest w zimowym śnie, Grudnik zwany czasem kaktusem bożonarodzeniowym, kwitnie na różowo właśnie o tej porze roku. Będzie też  śródziemnomorska Araucaria w dwóch rozmiarach, z której można zrobić sobie miniaturową choinkę. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla fanki lub fana zieleni to przypominamy o naszych bonach prezentowych. W wersji papierowej wysyłamy je do 3 dni roboczych. Natomiast te elektroniczne realizują się natychmiast po zatwierdzeniu płatności, więc może być to kilka minut. Prawdziwy, świąteczny express. 

Jakie rośliny przyjadą do nas w pierwszą sobotę grudnia?

Kilka salonowych gigantów – majestatyczna Sansevieria Jiboia, ogromna Pachira aquatica. No i Musa Cavendish czyli bananowiec 🍌 w rozmiarze XXL i z wariegacją oraz baardzo okazały Scindapsus Silvery Ann. Dla wielbicieli Alocasii – rzadka perła – Alocasia micholitziana Frydek. Jeśli szukasz kolorów 🌈 – będzie barwne Caladium Party Punch, różne Calathee, w tym Roseopicta “Rosie” i świetlisty Philodendron Moonlight. Oprócz tego cudowne pnącze – Dischidia “White Diamond”, subtelne Jasminum, Monstera Deliciosa. Pojawi się też Xanthosoma lindenii zwana anielskim skrzydłem 👼. Przyjedzie też rzadkie, bardzo charakterne Anthurium Jenmanii. Oprócz tego Begonie (między innymi bardzo lubiane przez Was Luxurians i Tamaya, a także debiutująca u nas Black Fang ) oraz ficusy: elegancki, czekoladowy Abidjan, kolorowy Tineke i bardzo urokliwy Sweet Heart wyglądający jak drzewko, które obsiadł rój motyli. 🦋🦋

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami