Koszyk

Mój roślinny dizajn – aranżacje roślinne w domu czyli jak zestawiać i eksponować rośliny – poradnik

YouTube player

Ile razy sobie pomyśleliście lub usłyszeliście od kogoś z rodziny, znajomych, że w Waszym domu nie ma już miejsca na nowe rośliny? A lista roślinnych chciejstw cały czas się wydłuża… Przychodzimy z pomocą! Ania z Jungle Boogie zdradzi swoje sposoby na zaaranżowanie wnętrza pełnego roślin i pokaże kilka swoich ulubionych kompozycji z roślinami doniczkowymi. Będzie to też namiastka roślinnego room tour’u, o którego aktualizację często pytacie. Mamy nadzieję, że poczujecie się zainspirowani i wykorzystacie którąś z propozycji w swoim wnętrzu!

Przy tworzeniu roślinnych aranżacji mogą się przydać nowe doniczki i osłonki:

https://www.jungleboogie.pl/kategoria-produktu/doniczki/

oraz kwietniki i stojaki:

https://www.jungleboogie.pl/tag-produktu/kwietnik/

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami