Nowa dostawa – Kobra, Zebrina, Leopardina i inni dżunglowi milusińscy

YouTube player

Witajcie na naszym kolejnym filmie z dostawy roślin w Jungle Boogie. W ten weekend odwiedzą nas rośliny, za którymi zdążyliśmy już zatęsknić, bo nie było ich dłuższą chwilę u nas… Mamy też w tej dostawie naprawdę spory wybór filodendronów.

W wielkim stylu wracają: jedna z najpiękniej wybarwionych Sansevierii, mowa oczywiście o srebrzystej Moonshine🌛, oraz Oxalis alias Szczawik Trójlistny. Czyli roślina przypominająca stadko bordowych motyli 🦋🦋, składająca i rozkładająca liście w zależności od natężenia światła słonecznego.

Idealne do makramy lub dekoracji górnych półek: Senecio Rowleyanus o sznurach perełkowych, sukulentnych listków i barwna Hoya australis Lisa. Z dawno nie widzianych gości przyjadą też okazałe Colocasie: Cintho Alloha i Mojito. A także Alocasia Zebrina i Silver Dragon oraz zjawiskowa Calathea White Fusion.

To również kolejny tydzień wspaniałych, unikatowych philodendronów. 🤩 Prawdziwy rarytas, bardzo poszukiwany – Philodendron Cobra 🐍, inaczej Monstera standleyana variegata o liściach z kremowymi wariegacjami. Towarzyszą mu Philodendron Florida i Twin Wings, który w zeszłym tygodniu zniknął bardzo szybko z naszych wirtualnych półek. Ponadto Philodendron Moonlight, którego młode liście mają uroczy, fluoroscencyjnie zielony kolor i również rzadko dostępny Philodendron Red King. Oprócz tego bardzo popularne wśród naszych klientów – dekoracyjne i proste w pielęgnacji pnącza: Philodendrony Lemon Lime 🍋 i Micans.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami