Koszyk

Weekend gigantów czyli nowa dostawa w Jungle Boogie. Dwumetrowa Hoya Linearis, Pachira wodna w rozmiarze XL i wiele innych

YouTube player

W sobotę Jungle Boogie stało się prawdziwą areną Gigantów 🦧Powrócił hit poprzedniej dostawy czyli niemal dwumetrowa, bujna Hoya Linearis, której pędy mogą zjawiskowo zwieszać się z Twojego sufitu 🥰 Wielki gabaryt to jedno, ale wyobraź sobie jak oszałamiająco będzie wyglądać to cudo w czasie kwitnienia 🌸 Jeśli szukasz wyrośniętych, robiących wrażenie okazów to mamy jeszcze kilka propozycji. Na przykład południowoamerykańskie drzewko szczęścia i pieniędzy czyli Pachira aquatica 💦 (ok. 80 cm wysokości) oraz żwawo wspinająca się po kokosowym paliku Monstera Monkey Mask🐒 Ze sprawdzonych, lubianych przez naszych klientów klasyków mamy niezniszczalne Zamioculcasy Zenzi i Zamiifolia, bardzo oryginalną paproć o krokodylej ornamentyce liścia czyli Microsorum musifolium Crocodyllus 🐊, Syngonia i Epipremna w różnych kolorach, (w tym rzadkie Epipremnum Pearls and Jade ✨), Asplenia i Fittonie

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami