Wielka dostawa roślin na Dzień Mamy i kolekcjonerskie smaczki od Jungle Boogie

YouTube player

Przedstawiamy Wam film z najnowszej dostawy, pełnej unikatowych perełek. A także miłych dla oka, sprawdzonych klasyków, które wybraliśmy specjalnie z okazji zbliżającego się święta Mam. 💚💚💚

Kolekcjonerskie roślinne perełki

Na początek goszczące po raz pierwszy w junglowych progach bardzo rzadkie rarytasy. Piper Bright Eyes, czyli dalekowschodnie, urodziwe pnącze o żółtej wariegacji biegnącej przez środek sercowatego liścia. Pojawi się również gratka dla miłośników Hoi: śliczna, kolorowa Wayetii Variegata (Kentiana) oraz Silver Spot – cała w srebrnych, czarujących plamkach. Oprócz tego duuża Monstera Pinnatipartita o pięknie powcinanych liściach🤩. Nas wyjątkowo zachwyciło też duże i bajecznie ładne Caladium Thai Beauty 🌸. Nie zabraknie też rzadkich filodendronów. Będzie Philodendron Painted Lady o zachwycającym, żółto zielonym wybarwieniu i wyrazistych, czerwonych łodygach. Oprócz malowanej damy, pojawi się też czerwony król – Philodendron Red King 👑 i książę – miedziany Prince of Orange.

Do kolekcjonerskich hitów z pewnością trzeba też zaliczyć takie cuda, jak bardzo okazałe Syngonium Pink Splash, Sansevieria Dragon 🐉 o ornamentyce liścia przypominającej nieco skórę legendarnych gadów. Oraz oczywiście dystyngowane, zamszowe Anthurium Clarinervium.

Roślinne prezenty na Dzień Mamy

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy i właściwie o każdej roślinie z tej dostawy możesz pomyśleć jak o prezencie dla niej 😍. Nasze propozycje to

  • bujna i kolorowa Hoya carnosa Tricolor w gotowej do zawieszenia doniczce
  • przykuwający wzrok, czerwony storczyk, czyli Cambria Nelly Isler
  • cudownie nakrapiana Begonia Tamaya
  • lub piękny i pożyteczny Skrzydłokwiat, w którejś z następujących odmian: błyszczący Silver, gigantyczne Sensation (150 cm) lub Diamond o dekoracyjnych, pokrytych nieregularnymi, jasnymi plamkami, liściach.

To Wy najlepiej znacie Wasze Mamy i wiecie, która roślina sprawi im największą niespodziankę. Wybierać możecie z ponad 100 gatunków, jakie będą w ofercie w najbliższą sobotę 🤪. Jeśli jednak masz wątpliwości lub podejrzewasz, że Twoja Mama sama z przyjemnością pobuszuje wśród naszych półek z zielenią 👩🏻‍💻 – świetnym pomysłem będą karty podarunkowe. W wersji papierowej lub elektronicznej, oba rodzaje do zrealizowania na jungleboogie.pl lub w sklepie stacjonarnym. Wszystkim Mamom już dziś życzymy zdrowia, miłości, jak najwięcej wypoczynku i słonecznych dni🌻😘.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami