Wyczekiwany powrót Anthurium Zizou i Philodendrona atabapoense, Dieffenbachia Reflector, Calathea Warscewiczii w nowej dostawie od Jungle Boogie

YouTube player

Sierpień zaczynamy z przytupem. Dziś mamy dla Ciebie zjawiskową Dieffenbachię Reflector, o liściach pokrytych świetlistą mozaiką, a także aksamitną Calatheę Warscewiczii w naprawdę sporym gabarycie. Wróci też zamszowe, wytworne Anthurium clarinervium, które kochamy za miękką, pluszową fakturę i niesamowity duet ciemnych tonacji z jasnym, odcinającym się unerwieniem.

Kolejny raz zawita Schismatoglottis Wallichii – roślina, którą nasi klienci pokochali. Co wcale nas nie dziwi. Nie dość, że piękny ornament na liściach, to jeszcze sam ich kształt wydłużonych serc przyciąga wzrok. Nie jest też wyjątkowo trudny w obsłudze, choć jako mieszkaniec tropikalnych dżungli. Lubi ciepło i wysoką wilgotność powietrza. Z nowości mamy bardzo urokliwą Aglaonemę Salmon Fantasy. Liście ma o nieco przetartym deseniu, gdzie spod zieleni wyziera żółty. Natomiast pędy, obramowanie liści i ich nerw główny są w cukierkowo różowym kolorze.

Co jeszcze ciekawego? Monstera siltepecana, gęste i szybko rosnące pnącze o posrebrzanych liściach. Takie pewniaki jak kruczy Zamioculcas Raven czy Philodendron Cobra o długich, wijących się pędach i liściach z kremową wariegacją. A jeśli mowa o wariegacjach koniecznie obejrzyj nowy film na naszym kanale.

Poza tym jak co tydzień promocje na wybrane przez nas rośliny! Tym razem z 25% rabatem polecają się:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami