Noworoczny Plant Tour po naszym magazynie i roślinna promocja na dobry początek roku❤️‍🔥

YouTube player

W dzisiejszym odcinku Ania zabierze Was w mały plant tour po magazynie, a w dodatku pokaże kilkanaście propozycji roślin na różne stanowiska 💪 Mamy też dla Was noworoczną promocję -10% na wszystkie rośliny! Wystarczy wpiąć przez zamówieniu kod o treści: 2023jb. Plan jest taki: w 2023 spróbujcie zamiast impulsywnie kupować rośliny wychodząc po bułki, przyjrzyjcie się uważnie swojej przestrzeni w domu. Zastanówcie się, gdzie chcielibyście ustawić rośliny, a potem poobserwujcie, ile w tych miejscach jest światła, jak wędruje słońce o różnych porach dnia i dobierzcie odpowiednią na daną miejscówkę roślinę – tu możecie posłuchać sugestii Ani. W ten sposób roślina będzie happy, a Wy będziecie jeszcze bardziej happy, bo będziecie mieć happy roślinki 🤪🤪🤪 To co, spróbujemy?

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami