Shopping Cart

Scindapsus pictus Trebie – pnącze dla każdego. Leksykon roślin Jungle Boogie odc.6

Scindapsus pictus Trebie – piękne i proste w pielęgnacji pnącze

Dziś w Leksykonie Roślin Jungle Boogie przedstawiamy pnącze typu must have czyli Scindapsus Pictus Trebie. To łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji roślina doniczkowa – polecamy dla każdego roślinomaniaka, także dla zupełnie początkujących entuzjastów zielonego. Jej atutem są sercowate, urokliwe liście, których zieleń złamana jest nieregularnymi, srebrnymi plamami. Idealna do makramy lub na wysoką półkę, tak że jej liście mogą utworzyć imponującą kaskadę. Jak zwykle poznacie najważniejsze informacje o roślinie w skondensowanej formie. Kilka wskazówek pomoże Wam utrzymać Scindapsusa w bardzo dobrej kondycji i cieszyć się efektownym wyglądem liści. W naszym sklepie online znajdziecie go tu: https://www.jungleboogie.pl/sklep/scindapsus-pictus-trebie-12×15/ a wszystkie pnącza-scindapsusy tutaj: https://www.jungleboogie.pl/?s=scindapsus&post_type=product

Leave a Reply

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami